Количка

0 артикула

Nokia WH-205 Handsfree

Цена:Цена: 18.90лв.
  • Код:
    wh-205

Nokia WH-205 слушалки с 3.5мм аудио жак

Брой:+-
Добави в желани
Nokia WH-205 Handsfree
Nokia WH-205 HandsfreeNokia WH-205 Handsfree
  • Отличено качество на звука
  • Практичен бутон за отговор/прекратяване на разговор
  • Вграден микрофон
  • Комфортен дизайн
  • За модели на Nokia с 3.5мм аудио жак, като например: 206, Asha 308, Asha 309, Asha 310, Astound, 2730 classic, 3600 slide, 3711, 5130 XpressMusic, 5220 XpressMusic, 5230, 5230 Nuron, 5310 XpressMusic, 5530 XpressMusic, 5730 XpressMusic, 5800 XpressMusic, 6210 Navigator, 6700 slide, 700, 7020, C3, C6, Astound C7, E5, E51, E63, E72, E73 Mode, E75, E90 Communicator, 700, Lumia 505, Lumia 510, Lumia 520, Lumia 610, Lumia 620, Lumia 710, Lumia 800, Lumia 800c, Lumia 810, Lumia 820, Lumia 822, Lumia 900, Lumia 920, Lumia 925, Lumia 928, Lumia 929 Icon, Lumia 1020, Lumia 1520, Lumia 2520, N76, N79, N81, N81 8GB, N82, N85, N95, N97, N97 mini, X3 and X6